Сенцов
Ще на початку квітня Сенцов підписав документи, необхідні для екстрадиції в Україну

Росія та Україна ведуть спільну роботу з обміну різних кандидатур, зокрема, режисера Олега Сенцова. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков, передає Інтерфакс-Україна.

На запитання, чи можливе зрушення у справі обміну українського режисера, Пєсков заявив: «Контакти здійснюються».

«Дуже активно працює представник України з гуманітарних питань Мінської групи Медведчук. Розмови ведуться з різних кандидатур. У даному випадку в цьому напрямку спільна робота, напевно, ведеться», – сказав Пєсков.

«Але знову ж таки все залежатиме, але я можу сказати тільки з нашого боку, від остаточного рішення глави держави», – заявив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Північно-Кавказький окружний військовий суд Російської Федерації оголосив вирок у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка. Сенцов отримав 20 років у колонії суворого режиму, Кольченко – 10. Президент України Петро Порошенко заявив, що прийде час, коли організатори судилища над українським режисером самі опиняться на лаві підсудних.

24 листопада 2015 року Верховний суд Росії залишив без зміни рішення суду першої інстанції щодо українських громадян.

Нагадаємо, навесні 2014 року Сенцова й Кольченка затримали співробітники ФСБ у Криму. Їх перевезли до Росії, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Своєї  провини українці не визнали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ