Путін
В Росії хочуть вилучити з конституції норми міжнародного права

Голова Слідчого комітету РФ Алєксандр Бастрикін вважає за необхідне вилучити із Конституції ті положення, за якими норми міжнародного права становлять невід’ємну частину правової системи Росії. Про це повідомляє «Российская газета».

Також він підтримав рішення Конституційного суду Росії, яке дозволило владі РФ ігнорувати рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). «Це правильне, обґрунтоване і, найголовніше, безумовно, правове рішення. Позиція Конституційного суду РФ повністю відповідає Конституції РФ», – сказав Бастрикін. Він запевняє, що така практика є у Німеччині, Великій Британії, Італії та США.

Нагадаємо, 14 липня Конституційний суд Російської Федерації ухвалив, що Росія не зобов’язана виконувати рішення Європейського суду з прав людини, хоч і залишається під його юрисдикцією. Як уточнюється на сайті суду, Росія може не виконувати рішення ЄСПЛ у разі, якщо вони будуть вважатися такими, що суперечать Конституції РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спікер Держдуми РФ Сєрґєй Наришкін вважає, що з 1991 по 2014 рік Крим був анексований Україною.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ