Москвичі здали поліції вербувальницю терористів на війну в Україні
Москвичі здали поліції вербувальницю терористів на війну в Україні

Жителі Москви, побачивши на вулиці намет вербувальників, які закликали йти на війну за незаконні збройні формування «ДНР» і «ЛНР», викликали поліцію. Московські поліціянти провели вербувальницю до районного відділку МВС, передають Новості Донбасса.

На відео, опублікованому в Інтернеті, видно, що на наметі висять прапори так званої Новоросії, гасла «З миру по нитці – Бандері мотузка», «Росія – все, інше – ніщо», фотографії проросійських бойовиків і зображення гранати. Крім того, на наметі видно назву російської партії «Другая Россія». Вербувальниця також роздавала газети із закликами до «тотальної мобілізації».

Жителі Москви виступили проти відправки своїх співгромадян на війну на Донбас і заявили, що вербувальниця займається розпалюванням міжнаціональної ворожнечі. «Це тероризм», – сказала одна з опоненток вербувальниці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Міністерстві оборони вважають, що кількість російсько-сепаратистських військ на сході України становить 42-43 тисячі осіб. 17 серпня в РНБОУ повідомили, що останнім часом кількість російських військових на кордоні з Україною збільшилась до 50 тисяч.

Читайте: Forbes: дані про російські втрати в Україні помилково виклали в Мережу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ