Жозе Моурінью
Грати в Pokemon GО заборонено за 48 годин до матчів

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Жозе Моурінью заборонив своїм підопічним грати в популярний додаток Pokemon GО за дві доби до матчів, повідомляє Daily Star.

«Жозе намагається підтримувати добрі стосунки з гравцями і персоналом і вважає, що їм деколи потрібно розслабитися і відпочити від тренувань та ігор. Єдине, що у нього викликає занепокоєння, це галас навколо покемонів. Він каже, що за 48 годин до матчу його підопічні повинні відкласти все в сторону і працювати над підготовкою до майбутньої гри», – цитує видання слова джерела, знайомого з ситуацією всередині клубу.

Нагадаємо, житель американського штату Флорида відкрив вогонь по підлітках, які, граючи вночі в популярну гру Pokemon GO, опинилися поруч із його будинком.

Раніше меморіальний музей Голокосту у Вашинґтоні та Арлінґтонське національне кладовище звернулися до відвідувачів із проханням припинити ловити на їхній території покемонів.

Своєю чергою, член вченої ради журналу Computers in Human Behavior і власник популярного психологічного порталу Psychcentral Джон Ґрохолі написав про те, що Pokémon GО може бути корисною для психологічного здоров’я людей.

Читайте: В Україні шукають фахівця з гри у Pokemon GO

БЕЗ КОМЕНТАРІВ