інсулін
Департамент охорони здоров’я КМДА не може забезпечити хворих на діабет необхідними препаратами

Департамент охорони здоров’я визнає, що не може сповна забезпечити хворих на діабет необхідними препаратами. Нині місто не може придбати приблизно 1/3 необхідних ліків. Про це повідомляє сайт столичної влади.

«7 з 29 препаратів інсулінів, якими місто повинно забезпечити хворих на цукровий діабет, сьогодні немає можливості закупити з абсолютно об’єктивних причин. Розв’язання цієї проблеми не в компетенції міської влади», – сказала в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Алла Арешкович.

За інформацією чиновниці, 2 препарати не можуть бути закуплені, бо на момент оголошення торгів були взагалі відсутні в Реєстрі оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення МОЗ. Щодо інших 5 найменувань інсулінів, то їх не можна придбати, адже ціни учасників конкурсних торгів перевищували ціни, передбачені зазначеним Реєстром. «Департамент охорони здоров’я повністю – процедурно та фінансово – підготовлений до закупівлі. Щойно МОЗ усуне зазначені перешкоди, ми зробимо все необхідне, аби кияни якнайшвидше отримали ці препарати», – сказала Арешкович. Водночас вона наголосила, що поки, незважаючи на неодноразові звернення з цього приводу до МОЗу, помітних позитивних зрушень не відбулося, тому Київ вирішує питання, як безпечно перевести хворих киян на інші види інсулінів.

Інформаційний Акцент

  • Ирина

    Горите в аду, желаю от чистого сердца всем сотрудникам МОЗ и нашим депутатам,чтоб они переболели всеми заболеваниями,особенно тяжелыми и редкими, из за безразличия МОЗ моя подруга и кума умерла в 28 лет. Боролись как могли,но всем наплевать. Почуствуйте на своей шкуре и на шкуре ваших детей!!

  • Николай

    Если человек годами и десятилетиями колет себе хороший импортный инсулин, вы предлагаете его перевести на инсулин Индара? Бред собачий!!!