Руслан Качмала. Фото: Олексій Братущак
Руслан Качмала. Фото: Олексій Братущак

Командир підрозділу «Правого сектора» Руслан Качмала з позивним «Рем» заявляє, що його підрозділ переходить у Збройні Сили України. Лише 5 осіб із бойової одиниці виявили бажання залишитися у «Правому секторі». Про це повідомляє ICTV.

«Часи нелегальних батальйонів закінчилися. Багато людей зі статусом «Правого сектора» зі зброєю знахабніли. На передовій «Правий сектор» з голими жо…ми ходить, з однією гранатою», – заявив Качмала. Він додав, що вийшов із «Правого сектора» на знак протесту: «Поки оформляємо (у ЗСУ) тільки тих, хто може оформлятися».

Підрозділ «Рема» стоїть біля Пісків і донецького аеропорту. За його словами, він залишається в зоні АТО, тоді як весь «Правий сектор» вийшов. Качмала також заявив, що бійці «Правого сектора» рік воюють практично без зброї, а їхні бойові втрати ніхто не враховує.

«Частину зброї у бойових діях діставали, частину зброї військові давали, щоб ми не йшли, тепер це все буде легалізовано в ЗСУ. За рік війни ніхто зарплату не отримує, ніхто медичної допомоги не отримує. За рік війни – ніхто не отримав компенсації… Поки хтось дуріє, зі зброєю бігає – вороги перегрупувалися і підтягнули арту, тому я кажу – перестати бандитизмом займатися. Я – один із командирів, один з найкращих був у секторі «С», і я сьогодні переходжу в ЗСУ», – сказав він і додав, що з його підрозділу лише 5 чоловік залишилися в «Правому секторі».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ