Гурт «Без обмежень» Сергій Танчинець
Гурт «Без обмежень» на чолі з Сергієм Танчинцем візьме участь у заході

25 червня у Києві в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться благодійний рок-концерт «Ше.Fest заради життя Героя». Участь у події візьме соліст гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець, «Шпилясті Кобзарі», відомий волинщик «Дудар» та інші. Всі виручені кошти з концерту буде передано на реабілітацію 23-річного бійця російсько-української війни Миколи Метчікова із с. Моринці Черкаської області (мала батьківщина Тараса Шевченка).

Микола один з перших із села пішов на війну добровольцем і мав би влітку повертатися додому, проте 29 травня він отримав тяжкі поранення біля Широкиного.

«У серпні на малій батьківщині Тараса Шевченка відбудеться Ше.Fest, у програмі якого заявлені і гурт «Без Обмежень». Проте на сьогодні не варто забувати, що відбувається на сході нашої країни і про тих людей, які самовіддано захищають нашу землю та спокій наших міст», – прокоментував представник гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець і закликав приєднатися до концерту.

Наразі лікарі стабілізували стан потерпілого бійця. Попереду ще багато операцій та час на реабілітацію. На все потрібні кошти. Сам хлопець має оптимістичний настрій.

Нагадаємо, щорічний всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» відбудеться вже втретє на малій батьківщині поета 13–14 серпня. А поки віримо, що до того часу боєць повернеться додому й продовжить реабілітацію в рідних Моринцях.

Захід відбудеться о 19:00 в арт-пабі «Бочка на Подолі» за адресою: вул. Верхній Вал, 22 Вартість входу 50 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ