У Вашинґтоні обговорили реструктуризацію боргів України
У Вашинґтоні обговорили реструктуризацію боргів України

У Вашинґтоні завершилася зустріч між Спеціальним комітетом кредиторів України, представниками українського уряду та Міжнародного валютного фонду, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що ключових домовленостей не було досягнуто, сторони лише узгодили свої позиції у питанні реструктуризації держборгу України.

«Представники МВФ сьогодні взяли участь у технічній нараді між Спеціальним комітетом кредиторів України та українською владою в штаб-квартирі МВФ у Вашинґтоні. Під час зустрічі обговорили цілі операцій з реструктуризації державного боргу, а також середньострокові макроекономічні рамки підтримки програми фонду, як зазначено у розширеній домовленості (EFF), затвердженій Виконавчою радою МВФ 11 березня 2015 року», – наголошується в офіційному повідомленні МВФ.

Фонд також закликав Україну і її кредиторів «продовжувати зусилля в напрямку досягнення домовленостей відповідно до цілей фінансування та операцій із заборгованістю в рамках програми економічних реформ влади, яку підтримує МВФ».

Нагадаємо, реструктуризація частини зовнішнього боргу – одна з рекомендацій МВФ, від якого Україна очікує отримати другий транш кредиту. У червні глава МВФ Крістін Лаґард заявила, що фонд кредитуватиме Україну навіть у разі оголошення дефолту.

Читайте: МВФ обіцяє повну підтримку реструктуризації українських боргів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ