Джеррі Райс
Райс повідомив, що питання про продовження співпраці з Україною Рада директорів МВФ розгляне у липні

Міжнародний валютний фонд має намір надати Україні 1,7 мільярдів доларів у рамках третього траншу кредиту за програмою розширеного фінансування (EFF). Про це заявив офіційний представник Фонду Джеррі Райс, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Що стосується суми, наскільки мені відомо, це буде один транш (не об’єднання двох траншів – ред.). Я думаю сума траншу складе $1,7 млрд, але мені необхідно уточнити цю цифру», – сказав він.

Райс при цьому нагадав, що питання про продовження співпраці з Україною і надання їй третього кредитного траншу Рада директорів МВФ розгляне у липні.

Як відомо, відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом близько $17,11 млрд. за поточним курсом з першим траншем в $5 млрд. спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, надання в 2015 році ще трьох траншів по $1,63 млрд. і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 роках до $0,61 млрд..

Україна змогла отримати лише перші два транші. Частина першого в розмірі $2,7 млрд. пішла уряду для підтримки держбюджету, тоді як одержувачем інших коштів традиційно став Нацбанк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в період з 10 по 18 травня Київ відвідала місія Міжнародного валютного фонду з метою продовження обговорення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування (EFF). За результатами візиту голова місії Рон ван Руден заявив, що місія досягла згоди на рівні експертів з представниками органів влади України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ