zherom-vashe
Представник МВФ заявив, що фонд планує обговорити реформи у фінансовому, банківському секторі та енергетиці

Міжнародний валютний фонд планує обговорити з українською владою проект держбюджету-2017, а також реформу пенсійної системи. Про це заявив представник МВФ в Україні Жером Ваше, передають Українські Новини.

«Є низка питань, які також важливо обговорити, щоби розглянути поточний стан справ. Потрібно обговорити бюджет на наступний рік, потрібно зрозуміти, яка буде реформа пенсійної системи, про яку вже ми говорили», – сказав він.

За словами представника МВФ, фонд планує обговорити реформи у фінансовому і банківському секторі, а також продовження реформ в галузі енергетики.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що МВФ вимагає від України проведення пенсійної реформи для отримання наступного траншу. Серед вимог: поступова зміна пенсійного віку, встановлення єдиного принципу пенсійного забезпечення без надання пільг для будь-яких професій (крім військових), розширення бази для внесків у систему соціального забезпечення, встановлення справедливого податкового режиму для пенсій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 вересня головний кредитор України – Міжнародний валютний фонд – завершив другий перегляд програми співробітництва з Україною і схвалив надання третього кредитного траншу обсягом 1 мільярд доларів.

16 вересня МВФ вже перерахував Україні третій транш.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ