Представник МВФ заявив, що українська влада повинна швидше виконувати реформи
Представник МВФ заявив, що українська влада повинна швидше виконувати реформи

Директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен заявив, що Фонд позитивно оцінює макроекономічну ситуацію в Україні, а також процес боротьби з корупцією – передає Економічна правда. Щоправда, не обійшлося і без критики.

«Фонд нині має в Україні одну з найбільших програм. І ми бачимо істотний прогрес, якщо говорити про економічну ситуацію. Все це стало можливим завдяки заходам, вжитим з боку українського уряду – йдеться про коригування бюджету, переходу до гнучкого курсоутворення, а також вирівнювання цін на енергоресурси», – зауважив Томсен.

«Усі ці заходи стабілізували макроекономічну ситуацію і ми можемо говорити – зростання повертається в Україну», – наголосив представник Міжнародного валютного фонду.

Крім того, за його словами, МВФ задоволений заходами, яких вживає Україна у процесі боротьби з корупцією, зокрема йдеться про багатостраждальний запуск системи електронного декларування доходів чиновників.

Тим не менше, Томсен підкреслив, що темпи реформ насправді могли бути значно швидшими.

«Боротьба з корупцією – ключовий виклик для українського уряду. Ми чекаємо від нього мобілізації в цьому напрямку. Мені здається, і керівники країни розуміють, що від успіхів в даній царині багато в чому залежить подальша підтримка України», – зазначив директор Європейського департаменту МВФ.

Читайте: Експерти пояснили, чи принесе Україні користь транш від МВФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ