1919028_1094932553870458_7788161367114290532_n
Саакашвілі розмістив у мережі відео про умови, в яких перебувають українські військові на блокпостах

Голова Одещини Міхеїл Саакашівлі може потрапити на лаву підсудних за «злив» інформації з передової в зоні АТО. МВС почало розслідування щодо чиновника через публікацію секретної інформації в мережі. Про це сказав спікер Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко пише Новая Газета.

«Останнє, явне: відео з передової, яке злив в Інтернет Саакашвілі. Повна здача українських позицій! Те, що суворо забороняли журналістам, зробив не останній державний чиновник», – обурився Лисенко.

«Я думаю, військова прокуратура і контррозвідка повинні дати оцінку. Наскільки мені відомо, Міністерство внутрішніх справ вже почало розслідування», – сказав він.

«Дуже добре, коли губернатор цікавиться життям підрозділу. Тільки хлопців, в ідеалі, треба тепер звідти забирати! Тому що вже пішли погрози їхнім родинам від сепаратистів. На кілька статей Кримінального кодексу тягне таке «кіно». Втім, військова прокуратура порушує справи і розслідує, не заявляючи публічно. А остаточне рішення виносить суд», – додав він.

Як відомо, глава Одеської облдержадміністрації відвідав одеський батальйон «Шторм» і 14 січня виклав у Мережу сюжет: як він виявляє недоліки в забезпеченні бійців. У кадрі опинилися штабні карти, у бійців-співрозмовників відкриті обличчя, місцевість добре пізнавана тощо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ