Микола Колесник, куратор батальйону «Кривбас», політик
Микола Колесник, куратор батальйону «Кривбас», політик

Майдану-3 повірять лише тоді, коли ті — хто закликає ставити намети, кличе до акцій прямої дії, хто сам призначив себе лідером і бере на себе відповідальність: Кармазін, Мельничук, Каплін та всі капєц які революціонери — поселять у шатрах власні родини.

На Майдан — із тітками, дядьками, дружинами та дітьми. Навіть онуків зобов’язані з собою взяти! Не прикриватися простими людьми, у яких їде дах від злиднів і безнадії. Не посилати «в бій» бійців з контузіями, що не змогли знайти себе у мирному житті. А цілими родинами, кланами в повному складі, й особистим прикладом вести за собою людей!

Бо одним уже сподобалося «майданити» — з вильотом «провідати родину в Лондоні, Відні, Маямі, Москві, Римі, Венеції на вихідні». Чи переночувати в Хаятті, Інтерконті, Прем’єр Паласі т.д.

Великі політики, готові разом зі своєю родиною голодувати, не митися, отримувати по голові, — оце лідери! А якщо не готові, краще ідіть куди подалі! У армії це називається «особистим прикладом».

Наразі те, що відбувається, більше нагадує «кулю в лоб». От якби парламентська фракція, хоч якась, оселилася в наметах. Дрова — самі, воду — самі, їжу — самі. Банк російський спалили — самі. Єфремова побили — самі. Кабмін скинули — самі. Якщо доведеться сісти до в’язниці — теж самі. Головне — щоби з близькими родичами, за попередньою змовою, групою осіб!

Оце буде по-справжньому. Отоді вам повірять! Я не кажу зараз про звичайних людей. Лише про тих — хто ну зовсім лідер. Подивіться на попередній результат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ