ITAR-TASS: VLADIVOSTOK, RUSSIA. JULY 27, 2013. During the dress rehearsal of the naval parade ahead of the Russian Navy Day. (Photo ITAR-TASS/ Yuri Smityuk) Россия. Владивосток. 27 июля. Во время генеральной репетиции военно-морского парада ко Дню ВМФ России. Фото ИТАР-ТАСС/ Юрий Смитюк
У Миколаєві СБУ накрила фірму, яка допомагала Росії будувати військові кораблі

Співробітники Служби безпеки України припинили співпрацю миколаївської фірми із підприємством оборонно-промислового комплексу Російської Федерації. Про це повідомив прес-центр СБУ.

«У Миколаєві Служба безпеки України припинила діяльність фірми, що спеціалізувалася на розробці конструкторської й технологічної документації для військових кораблів ВМФ Росії та Прикордонної служби ФСБ Росії», – йдеться у повідомленні.

За даними спецслужби, директор та головний конструктор місцевого ТОВ намагалися неофіційно працевлаштувати українських спеціалістів (конструкторів, інженерів, трубників, електромонтажників та ін.) на російське підприємство суднобудівного холдингу. Зокрема, посадовці сформували групу з числа фахівців кораблебудівної галузі, яких планували залучити до будівництва кораблів у сусідній країні. Окрім самого факту співпраці з спеціалізованим підприємством країни-агресора, у фірми були відсутні необхідні дозволи Державного експортного контролю на право здійснювати за кордоном роботи, пов’язані з будівництвом військових кораблів.

У відомстві зазначили, що директору та головному конструктору оголошені офіційні застереження від імені СБУ про недопустимість порушення чинного законодавства України. Також до підприємства застосовані санкції, передбачені вимогами Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність». Функціонування фірми фактично припинено.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ