Снимок экрана 2016-08-31 в 17.48.31
В ніч проти 30 серпня у Миколаєві кілька п’яних хуліганів влаштували дебош

Хуліганів, які влаштували масову бійку в центрі Миколаєва, можуть оголосити в розшук, якщо вони добровільно не прийдуть до слідчих. Про це сказав народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає УНІАН.

Чоловікам вже повідомили про підозру та виписали повістки на допит.

«Якщо вони сьогодні не з’являться на допит до слідчого, то є достатньо підстав для того, щоб оголосити їх у розшук. Але я думаю, що вони проявлять розсудливість і з’являться самі», – зазначив Геращенко.

«Що стосується поліцейських, які проявили легкодухість і не зупинили правопорушників, хоча мали для цього всі законні підстави, зокрема, могли застосувати силу і зброю, то вони будуть звільнені після службового розслідування, а на їхнє місце візьмуть більш гідних людей», – сказав Геращенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч проти 30 серпня у Миколаєві, на перетині вулиць Соборної та адмірала Макарова, кілька п’яних хуліганів влаштували дебош. Вони побили таксиста, а також били і ображали перехожих.

Очевидці викликали патрульну поліцію. Однак патрульні ігнорували побиття людей, погрози та образи з боку хуліганів. Зокрема, один з очевидців події опублікував відео на каналі Youtube, на якому видно, що ніхто з присутніх поліцейських не спробував припинити хуліганські дії.

Згодом Геращенко назвав прізвища миколаївських дебоширів.

«Дебоширами і за сумісництвом «зірками» Youtubе виявилися: 1. Слободяник Артем Васильович,1990 року народження. 2. Симов Геннадій Олексійович, 1984 року народження», написав він на своїй сторінці у Facebook.

Читайте: Поліція повністю відображає зріз українського суспільства – Березовець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ