В'ячеслав Кривов'яз
В’ячеслав Кривов’яз

Генеральний прокурор Юрій Луценко звільнив прокурора Миколаївської області В’ячеслава Кривов’яза. Про це повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«29 червня прокурор Миколаївської області В’ячеслав Кривов’яз подав заяву на звільнення з органів прокуратури. Генеральний прокурор України Юрій Луценко задовольнив заяву В.Кривов’яза», – йдеться у повідомленні.

У ГПУ додали, що кадрові рішення буде оприлюднено 1 липня. Раніше цього дня на підставі отриманого від Кабінету Міністрів подання Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова.

Вадим Меріков
Вадим Меріков

Іншим своїм указом Порошенко тимчасово поклав виконання обов’язків голови Миколаївської обласної державної адміністрації на В’ячеслава Боня, який досі працював на посаді заступника голови ОДА і займався питаннями фінансів, економічного розвитку та агропромислового комплексу.

Нагадаємо, під час перебування в Миколаєві 15 червня Петро Порошенко заявив про те, що глава Миколаївської облдержадміністрації Меріков написав заяву про відставку.

Меріков очолював Миколаївську ОДА з кінця липня 2014 року.

3 червня 2016 року слідчі Слідчого управління військової прокуратури Південного регіону спільно з СБУ затримали першого заступника голови Миколаївської ОДА, Героя України Миколу Романчука та ще трьох чиновників за одержання хабара в сумі 90 тисяч дол.

Кримінальне провадження за фактом одержанням хабара розслідується за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Приморський районний суд Одеси 8 червня заарештував Романчука на два місяці з можливістю внесення застави в сумі 5,5 млн. грн.

Військова прокуратура України має намір завершити розслідування цієї справи за півтора місяця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ