Микита Потураєв, політичний експерт
Микита Потураєв, політичний експерт

Цілком очевидно, що в найближчу годину спецназ СБУ виконає наказ Верховного головнокомандувача й у будь-якому стані доправить Геннадія Корбана до підконтрольного президентові суду.

Йосип Сталін дбав про те, щоб після тортур у підвалах НКВС «вороги народу» виглядали на «відкритих процесах» більш-менш презентабельно. Петру Порошенку потрібно інше – демонстрація сили його репресивної машини у вигляді судилища над людиною, яка менше доби тому перенесли операцію на серці.

У Сталіна була можливість показово розстріляти політичних конкурентів. Порошенко намагається публічно довести свого опонента до смерті. Родова схожість Сталіна й Порошенка в тому, що в обох випадках системно знищуються носії ідеї про можливість побудови принципово іншої країни.

Ліквідація моделей альтернативного майбутнього завжди закінчується значно більшою кров’ю, ніж звичайне придушення владою народних протестів. Янукович розстрілював Майдан, просто захищаючи своє право красти. Порошенко знищує опозицію з ідейних принципів збереження злодійської псевдо-державної Системи як такої.

Єдине, в чому Петро Порошенко поки не дотягує до Йосипа Сталіна, – це параноя.

Утім, хто це знає?

Хіба тільки звернутися в Дніпровський районний суд міста Києва до судді Миколи Чауса – за примусовим медичним оглядом глави держави.

Для нього ж не проблема приймати такі рішення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ