Юрій МилобогПартія «Самопоміч» зробила поспішну та необґрунтовану заяву, звинувативши свого члена, екс-кандидата в мери Кривого Рогу Юрія Милобога в співпраці з «Опозиційним блоком» і виключивши з партії. На цьому в коментарі Радіо Свобода наголосив сам Милобог.

За словами екс-кандидата, його виключили з партії, навіть не з’ясувавши автентичність аудіозапису, який став для цього підставою, не отримавши пояснень від нього особисто.

«Я з «Опоблоком» переговори не вів, не веду й не буду вести. Гроші не брав, не беру й брати не буду. В місті, в осередку, серед партійців, які мене знають, в такі фейки ніхто не повірив. І дуже прикро, що партійне керівництво зробило таку заяву», – сказав він.

Милобог поскаржився, що про своє виключення з партії дізнався з Інтернету, ніхто з керівництва його не інформував.

Як відомо, «Самопоміч» вирішила виключити з партії колишнього кандидата в мери Кривого Рогу Юрія Милобога. Після рішення Верховної Ради призначити позачергові вибори мера в Кривому Розі стало відомо, що Милобог «веде переговори з представниками «Опозиційного блоку». Зокрема, йдеться про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання значної грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Самопоміч» знайшла крайнього у провалі криворізьких виборів, мовляв Милобог продався «Опоблоку». Нагадаємо, що Вілкул-старший знову переміг на виборах у Кривому Розі. За нього віддали свої голоси 73,09% виборців. Кандидат від «Самопомочі» Семен Семенченко набрав 10,74% голосів.

Напередодні виборів Інформаційному Акценту вдалося дізнатися у попереднього кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу від «Самопомочі» Юрія Милобога, чому не він йтиме на повторні вибори. Втім, на переконання експертів, для «Самопомочі» вибори в Кривому Розі були політичною грою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ