Андрій Садовий
Андрій Садовий

Колишній очільник Криворізької «Самопомочі» Юрій Милобог, якого напередодні виключили з партії, публічно звернувся до голови політсили Андрія Садового з вимогою припинити брудну кампанію проти криворізького осередку «Самопомочі». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Милобог наголосив, що проваливши вибори у Кривому Розі, члени партії, які організували його усунення, намагаються встановити контроль над криворізьким осередком.

«Інструментом цього політичного рейдерства знову стали компромат, шантаж і кулуарність рішень. Моє виключення спирається на брудний компромат, фактаж сумнівної якості і походження, ігнорує суспільні настрої й думку криворізького осередку, суперечить проголошеним у ПП «Об’єднання «Самопоміч» цінностям і принципам», – заявив політик.

Він також повідомив, що ніколи не мав наміру й не торгував довірою людей, не отримував будь-які кошти від політичних опонентів.

«Я публічно звертаюсь до керівництва ПП «Об’єднання «Самопоміч», голови партії Андрія Садового з вимогою припинення брудної кампанії проти криворізької «Самопомочі». Те, що відбувається, не має жодного стосунку до очищення рядів партії, суперечить цінностям і принципам партії, задекларованим у її маніфесті. Це дії в інтересах певних політичних партій і конкретних осіб, це відпрацьовується схема по розвалу партії у всеукраїнському масштабі в гірших традиціях брудної української політики», – додав Милобог.

Як раніше повідомляв Інформаційний Акцент, «Самопоміч» заявила, що виключила зі своїх лав голову криворізького осередку Юрія Милобога. Той, мовляв, домовлявся з представниками «Опозиційного блоку» про відмову від боротьби за крісло мера Кривого Рогу. Екс-очільник криворізької «Самопомочі» назвав цю заяву «необґрунтованою». Окрім цього, у коментарі Інфі Милобог заявив, що його шантажували, примушуючи знятися з виборів на користь Семенченка.

Тим часом, Криворізький осередок «Самопомочі» висунув керівництву партії вимогу – негайного поновити Милобога у партійних лавах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ