Україна, яка прийматиме наступне Євробачення завдяки перемозі Джамали, має проблеми через Росію
Україна, яка прийматиме наступне Євробачення завдяки перемозі Джамали, має проблеми через Росію

Журналіст, заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв закликав владу вирішити питання щодо російських представників на Євробаченні-2017, оскільки через несвоєчасні дії Україна може зганьбитися в очах усього світу – передає 24.

Муждабаєв нагадав, що Міністерство культури України досі не підписало «чорний список». До того ж, у ньому немає очільника делегації Росії на Євробаченні-2016 Філіпа Кіркорова, який відверто зневажає Україну і гастролює в анексованому Криму.

«Цілком імовірно, що на Євробачення-2017 його знову призначать головним. Ну або якого-небудь Крутого (теж нема у списку), який за кремлівськими планами влаштовує фестивалі у Криму. Як завгодно – законом це назвіть, постановою Кабміну, статтею Кримінального кодексу, але повинні бути чіткі критерії, моніторинг та відповідальні люди, з яких можна спитати. Можливо, не саме в цих формулюваннях, а будь-якою іншою дією – з артистами з РФ насправді треба щось вирішити», – підкреслив журналіст.

Крім того, він зауважив, що це потрібно зробити як мінімум для того, аби у Києві на Євробачення-2017 «не висадилася агітбригада «русского міра».

«Або щоб, коли напередодні Євробачення про цей десант «раптом» стане відомо, не зганьбитися на весь світ метушливими, чітко не обґрунтованими заборонами. Такі речі треба обмірковувати, вирішувати і оголошувати заздалегідь. І, дорогі міністри, чиновники, депутати, – не кажіть опісля, що ніхто не попереджав».

Читайте: Джамала стала народною артисткою України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ