Геращенко закликала боротися з російською попсою в Україні
Геращенко закликала боротися з російською попсою в Україні

Перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко у своєму Facebook закликала деяких російських артистів розвертати прямо на кордоні, не пускаючи до України.

«Чи мають право в Києві виступати представники російської попси, що незаконно перетнули кордони України і лабали шансон чи нявкали свої пісеньки в окупованому Криму? Ні! І це повна відповідальність СБУ і інших силових структур. Всі ці люди мають потрапляти автоматично до санкційного списку із забороною в’їзду до України», − наголосила Геращенко.

На цьому вона закликала відповідні силові структури відслідковувати всіх, хто незаконно перетнув кордони України. За її словами, силові органи повинні спільно вручати повістки таким порушникам: «Починаючи від всяких істот (…), що приїжджають сюди заробітчанстувати».

Нардеп нагадала, що українське законодавство встановлює юридичну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України. Це або значний штраф, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Більше того, порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. Також слід зазначити, що ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, караються позбавленням волі на строк від 3 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ