Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, раніше викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ
Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ

Вирішили в Україні, за допомогою генної інженерії, створити ідеального генерального прокурора.

Запросили іноземних фахівців зі створення живих організмів та моделювання ШІ. Закупили найдорожче обладнення, для цього президент України продав навіть своє підприємство «Roshen». Потім провели дослідження, яким бачать ідеального прокурора: він мав бути й чесним, і патріотичним, і розумним, незалежним, справедлим і так далі.

Потім учені об’їхали найуспішніші країни світу й позбирали клітинний матеріал з усіх найліпших прокурорів світу.

Коли все було готове та гіганська біофабрика побудована, зібрали весь український народ на урочисту подію зі створення Нового, Незалежного, Чесного Генерального Прокурора.

Запросили і Віктора Шокіна, щоб одразу ж і замінити його на нового, генномодифікованого прокурора, який би прямо на місці дав правову оцінку попередникам.

Запустили вчені енергоблоки. Підійшов до кнопки запуску президент і під крики «ура» — натиснув. Запрацювали центрифуги, загуділи 3D біопринтери. Почався процес створення. Тиждень чекали люди.

І ось момент істини… Відкрилися двері фабрики, і звідти вийшов, весь у клубах диму, оголенний… Шокін!

Вийшов. Обвів оком натовп і голосно як крикне: «ДАЙ!»

Всі. Га? Що? Як?

Забігали вчені, почали здійснювати перевірки. Запустили знову машину. Відчинилися двері. І вийшов оголенний… Пшонка.

Знову запустили і знову Шокін. Ще раз — Пшонка.

І тут зі свого місця підіймається натуральний Шокін і каже: «Ну от, бачите. А ви всі — зрада, зрада. Місце тут таке. Пороблене. Прокляте».

Шокін Пшонка

БЕЗ КОМЕНТАРІВ