Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, раніше викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ
Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, раніше викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ

Мені не подобається, що останнім часом російську армію виставляють як ідіотів. Так, це весело та смішно. Але це брехня.

Наша розвалена армія, яка зараз відроджується,  навчалася і вчиться на тих самих бойових статутах. Наші офіцери старшої та середньої ланки навчалися в одних інститутах за одними програмами. Тільки у нас армію 25 років розвалювали, а у них тримали на рівні совка з легкими модернізаціями.

Але це все — одна школа, де, за наукою, взводні колони розгортаються в бойовий порядок, коли йде артпідготовка і наносяться авіаудари, вираховуються кількість куль і пострілів на погонний метр за формулами і т. д. Лише в росіян зброї більше та ракети далі літають.

Найстрашніше —  це недооцінка ворога.

Зараз стільки фейкових сайтів з’явилося, які хвацько повідомляють про страшні втрати «сепарів». Так, є втрати. Але не такі. І наші втрати теж є. І якщо вбили десяток алкашів, то це не була атака, а це просто стріляли алкашів.

Коли буде атака, то наносять такі авіаудари, роблять таку артилерійську підготовку, що в окопах і бліндажах має загинути 70% особового складу. І це до прямого зіткнення. І лише після цілковитого придушення підуть танки, а за ними БМП, БТР і піхота. Це без ядерного варіанту.

Відбувається повне придушення зв’язку, одномоментні удари по стратегічних об’єктах та інфраструктурі.

Усе це прописано в наших загальних методички, статутах, і вони свідчать лише одне — ми не готові.

РФ теж ще не готова. Але наше не готові та їхнє — це різні речі.

Барак Обама вже сказав, що США не воюватиме за нас. Але введуть нові санкції.

Хотіли би по-іншому, вже би дали зброю і техніку. Не дали. Їхня лінія оборони — кордони ЄС. Україна буферна зона. Захист людства — Ми.

Допомога прийде, напевно. Але, відбивати танкові атаки — Нам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ