Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ
Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ

Проти президента України розгортається потужна інформаційна кампанія. Це видно неозброєним оком. Масовість, системність, якість і різноманітність матеріалів свідчить про велику інформаційно-психологічну операцію ворога.

Але Петро Олексійович своїми діями сам зробив можливим такий масштаб.

Це перший, історичний приклад, коли Верховного головнокомандувача викривають у брехні, корупції тощо вороги, союзники, власний народ і армія.

Росія, звісно, цим користується. На сьогоднішній день вчинки президента почали представляти загрозу державній безпеці.

І все це не тому, що президент «зрадник», ні. Петро Олексійович бізнесмен, керівник заводів і навіть харизматичний дипломат. Але не герой. Він, як звичайна розсудлива людина, не готовий покласти все на вівтар під назвою Україна.

Мало того, президент намагається жити по-старому, зберегти старий уклад і старі звички. Він — типовий буржуа з «Тригрошового роману» Бертольда Брехта. Авантюрист, хитрун, людина свого часу.

Але зараз новий час — і країна це відчуває.

Україні потрібен герой. Тільки де ж його взяти?

Тому продовжуватимуть з’являтися розгромні матеріали від:

— Американців — у  надії навчити, змінити, присоромити.

— Росіян — у прагнення принизити, образити, розхитати ситуацію і завдати шкоди всім нам як супротивнику, привести проросійські сили до влади.

— І від українців — у надії домогтися справедливості, в гніві та болю за жертви і витрачений час.

Пора давати оголошення в газету: «Країна шукає героя. Графік роботи — завжди. Зарплата — готові віддати все. Лише прийди».

Петро Порошенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ