Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ
Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ

У чому проблема офшору президента? Адже він не відмивав там грошей, хоча ми й не знаємо про відсутність у нього інших офшорів.

Все це, звісно, фігня. Немає там «вкрадених» мільярдів, що вельми розачаровує деяких парламенських «патріотів» і Олега Ляшка (вибачте, не втримався).

Для мене страшно не це.

Страшно те, що президент так не вірить у власну країну й не збирається проводити реформ — що відкриває для перестраховки рахунки в офшорах. Отже, він — несамостійна фігура і нічого не вирішує. Адже перестраховується навіть від союзників, а за фактом —  від зовнішнього управління…

Тепер зрозуміло, чому вони не можуть нічого вирішити з бурштином чи контрабандою. Ці хлопці нічого не контролюють. У країні — зовнішнє управління. А олігархат, середня ланка, місцеві царьки та суди під виглядом підпорядкування коять, що хочуть.

Як із цим боротися?

Потрібно піднімати маніфестаціі та бунти проти свавілля на місцях. Потрібно висувати лідерів громадських організацій, активістів, волонтерів, атошників. Викривати злодіїв. Проводити цивільні затримання.

Але все це матиме сенс, лише якщо стане масовим.  Якщо люди вирішать, що вони — не бидло. Що їхня мета не прибрати корупціонера і стати на його місце, а змінити життя свого району, села, міста.

Потрібно вбити Януковича в собі. Тоді переможе кожен. Переможе Україна.

Все нинішнє бидло у владі та біля неї хоче не змінити політичну систему, а очолити її. Події з незаконним видобутком бурштину показали, що часто й рядовий українець теж хоче змістити Януковичів, Ющенків і Порошенків, бо мріє зайняти їхнє місце.

В Ісландії народ вийшов на вулицю відразу. А у нас на акцію протесту за зміну Віктора Шокіна під Генпрокуратурою зібралося 50 калік, включно зі мною. Зняли завдяки американцям.

Гей, народе, мій народе… Твої найкращі сини і дочки на війні. Давайте не будемо гіршими за них в тилу, а просто зробимо свою справу. Звільнимо, візьмемо, замінимо, побудуємо, організуємо, виберемо, осудимо, вийдемо, створимо.

Усе в наших руках. Ми самі вибираємо свою долю і долю своїх дітей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ