Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, раніше викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ
Мирослав Гай, голова благодійного фонду «Мир і Ко», доброволець, учасник АТО, раніше викладач акторської майстерності на телеканалі СТБ

Велика війна буде не завтра, вона вже йде. Сьогодні Донбас почали наповнювати кадровики з Росії. Техніки там уже досить. Завозили її та зброю весь рік, ховаючи. А людей завезти легше. Наші дурні все думають, що то навчання.  Техніка вже вся тут. Чиновники основних районів напевно куплені. Менти сплять і бачать РФ — як порятунок від люстрації.

Ми теж готуємося, але ми весь час недооцінюємо ворога.

Я боюся, що Україну поділили.

Події розвиваються стрімко. Росія не хоче нас відпускати, але й утримати більшу частину регіонів не може, особливо західних.

США і Європа теж не планують нас відпускати. Вони вже вклали чималі гроші, ми їм потрібні як буфер і плацдарм. Але годувати дотаційні регіони їм безглуздо.

Напередодні великої війни не так і важливо для великих гравців, за ким буде Донбас. Але до війни ще мине пристойно часу. До того часу РФ замордують санкціями, виснажать її ресурси. Заходу вигідно, щоби Росія загрузла на Донбасі. Мало того, з нею можна вічно вести переговори про Мінські угоди, відтягуючи час і вводячи нові покарання.

РФ же, своєю чергою, очевидно готує і просуває на важливі пости в Україні своїх аґентів впливу.

Ви просто подивіться, скільки сепаратистів займають ключові пости — включаючно із силовим блоком. Їх мало, аби щось сильно змінити на користь РФ, але з кожною секундою їх число зростає. То там на посаду пройшов сепаратист, то там. А коли все буде готово, то немає сумніву — чий бік вони візьмуть у годину Ч.

І судячи з того, що незважаючи на всі заяви громадськості, їх не затримують, а затримавши відпускають — є якийсь договір або пакт між нашими, Заходом і РФ.

Кожен із гравців грає свою темну гру.

А мене хвилює лише одне —  коли почне гру український народ?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ