Денис Пушилін
Ватажок «ДНР» Пушилін анонсував закінчення війни

Один із ватажків терористів Денис Пушилін заявив, що у разі досягнення домовленості про відведення зброї калібром менше 100 мм від лінії розмежування на Донбасі встановиться мир. Відповідне відеозвернення поширило керівництво терористичної організації «ДНР», пише NEWSru.com.

«Є надія, що в підгрупі з безпеки нарешті буде поставлено крапку з документом щодо відведення техніки калібром до 100 мм. Це буде дуже важливе рішення», – сказав Пушилін. «Якщо техніка калібром до 100 мм буде відведена від лінії зіткнення, то це, по суті, означатиме закінчення війни. Залишиться нам тільки впоратися з якимись стрілецькими протистояннями. Це буде зробити досить легко», – заявив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що в «ДНР» відбувся так званий держпереворот, внаслідок якого виконувачем обов’язки голови т. зв. «парламенту республіки» став Пушилін, а Пургін 4 вересня був відсторонений з посади «спікера народної ради». Одразу ж після цього ватажок бойовиків «ДНР» Захарченко почав використовувати «миротворчу» риторику й заговорив про політичне вирішення конфлікту на Донбасі.

На 8 вересня в Мінську контактною групою з врегулювання ситуації на Донбасі заплановано підписання Тристоронньої угоди про відведення озброєнь калібром менше 100 мм.

Нагадаємо, 27 серпня підгрупа з безпеки контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі не досягла результатів у Мінську. Зокрема, сторони не змогли домовитися щодо відведення озброєнь калібром менш ніж 100 мм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ