c9778b5-mirotvoretsСайт центру «Миротворець» опублікував вибачення за публікацію від 12 травня списку журналістів, акредитованих терористичною організацією «ДНР», і в той же час оприлюднив оновлений список. Про це йдеться у відповідній заяві на сайті.

«Багато журналістів вимагали від нас вибачень і ми, нарешті, зрозуміли чому. З цього приводу колектив Центру приносить свої щирі вибачення, оскільки список дійсно виявився не першої свіжості», – йдеться у заяві.

«Справа в тому, що опублікований на сайті список був отриманий від т.зв. міністра пропаганди терористичної організації «ДНР» Олени Нікітіної (Пушиліної) в грудні місяці 2015 року та містив трохи більше чотирьох тисяч записів», – заявили в «Миротворці».

Тому на сайті опублікували «свіжий» список, «датований лютим 2016 року, що містить 5412 записів, серед яких 2082 – це російські журналісти, а 1816 – журналісти інших країн.

В заяві вказується, що інформація про акредитовані терористичною організацією «ДНР» журналістів публікується відповідно до статті 17 Конституції України і статті 29 Закону України «Про інформацію».

У свою чергу, видання Texty опублікувало статистику щодо українських видань, журналісти яких отримали акредитацію на непідконтрольній території.

99c244e-thumbnail

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сайт «Миротворець» опинився в епіцентрі скандалу через те, що опублікував персональні дані журналістів українських та західних ЗМІ, акредитованих в так званих ДНР/ЛНР. У цій базі даних міститься 4068 імен.

Прокуратура Києва почала розслідування стосовно публікації на сайті «Миротворець».

13 травня проект «Миротворець» оголосив про своє закриття, незважаючи на те, що ніхто не вимагав, щоби вони це робили.

19 травня «Миротворець» оприлюднив заяву про відновлення своєї роботи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ