«Мистецький Арсенал»
У Києві на виставці покажуть твори Далі та Пікассо

Унікальну колекцію скульптур із приватного зібрання відомого колекціонера і мецената Ігоря Воронова презентують в «Мистецькому Арсеналі». Виставка «Шедеври світової пластики» стартує 5 листопада, передає Сultprostir.ua.

В експозиції глядачі зможуть побачити знакових 150 творів знаменитих митців з усього світу: Деґа, Архипенка, Арпа, Бранкузі, Буґатті, Ґоґена, Далі, Джакометті, Майоля, Мура, Пікассо, Родена та інших.

Виставка також має на меті привернути увагу до потреб «Мистецького Арсеналу». Генеральний директор «Мистецького Арсеналу» Наталія Заболотна прокоментувала: «Наша команда хоче привернути увагу до потреби спільної участі у створенні та розбудові найбільшого в Україні музею європейського рівня. Тому ми запрошуємо не просто подивитися на скульптури видатних митців, серед яких Оґюст Роден, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, але й придбаним квитком засвідчити співучасть у розбудові Арсеналу. Ми переконані, що велике мистецтво допоможе нам на шляху до великої української мрії – збагатити національний культурний простір музеєм, гідним справжніх шедеврів».

Виставка триватиме до 6 грудня. Зазначимо, у 2009 році в Україні вперше показали скульптурні роботи Далі та «Мислитель» Родена.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ