Дмітрій Мєдвєдєв
Мєдвєдєв вимагає від України автономії для «Південного Сходу»

Прем’єр Росії Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що Україна має «проявити гнучкість» і надати «Південному Сходу» автономію, адже в іншому разі може зникнути, як Югославія. Про це він заявив в інтерв’ю словенському РТВ, передає прес-служба Кабміну РФ.

Мєдвєдєв заявив, що криза в Україні «рукотворна», а створила її колишня і нинішня влада, а не Росія: «Ні США, ні Росія не можуть розв’язати українську проблему, бо це мають зробити самі українці». «Їм потрібно сісти за стіл і про все домовитися. Влада має проявити гнучкість в рамках Мінських домовленостей, ухвалити ті рішення, які вона повинна ухвалити, включаючи рішення, пов’язані з автономіями на південному сході України».

«Звісно, ополченці і політичні сили, які на Південному Сході діють, мають виявляти схильність до компромісу і домовитися з українською владою. І тоді на українській землі настане мир», – додав він. При цьому Мєдвєдєв заявив, що «якщо цього не відбудеться, то ми будемо свідками дуже сумного процесу». При цьому російський рем’єр згадав Югославію, про яку «більшість молодих людей вже ледве пригадають, що така країна була на карті Європи». «Я згадав Югославію тільки тому, що, я сподіваюся, нам через деякий час не доведеться в такому ж ключі згадувати, що була така держава, яка називалася Україна».

Нагадаємо, 14 липня стався один з найбільш інтенсивних обстрілів території України з моменту підписання Мінських угод – бойовики 100 разів відкривали вогонь. Тим часом протягом минулої доби, 23 липня, проросійські бандформування здійснили 78 обстрілів позицій наших захисників.

Тим часом Президент Петро Порошенко констатував погіршення безпекової ситуації на Донбасі, зокрема, збільшення кількості обстрілів з боку бойовиків.

Читайте: Експерт: щоби відновити залізничний коридор до Криму, Путіну треба захопити всю Лівобережну Україну

Інформаційний Акцент

  • тарас

    Згиньте, кляті москалі!