Фріленд – донька адвокатів Дональда Фріленда та українки за походженням Галини Хом’як

Політик із українським корінням Христя Фріленд буде призначена новим міністром закордонних справ Канади. Раніше вона була міністром міжнародної торгівлі, пише Дзеркало тижня.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо вирішив змінити голів ключових міністерств за кілька днів до інавгурації Дональда Трампа в США.

Таким чином Фріленд замінить Стефана Діона, який піде з політики, аби зайняти дипломатичний пост. Водночас новим міністром міжнародної торгівлі стане Франсуа-Філіппе Шампане. Міністерство праці Канади очоить Патті Ґайду. Міністерство статусу жінок – Меріам Монсеф. А Каріна Ґоулд стане міністром демократичних інститутів.

Ахмед Хуссен буде призначений міністром імміграції, біженців і громадянства. Його попередник – Джон МакКаллум – обійме посаду посла Канади в Китаї.

Фріленд – донька адвокатів Дональда Фріленда та українки за походженням Галини Хом’як. Політик була журналістом та починала кар’єру в Україні як стринґер Financial Times, The Washington Post і The Economist. Згодом вона обійняла посаду керівничого директора Financial Times у США. У березні 2010 року Фріленд перейшла на посаду редактора в Thomson Reuters, а в квітні 2011-го стала редактором Thomson Reuters Digital.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ