Землетрус у НепаліЗа сприяння оперативної групи Департаменту консульської служби МЗС, яка знаходиться в Катманду, за рахунок коштів МЗС забезпечено транспортний супровід та харчування громадян України, а в готелях розмістили 27 осіб. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Ще близько 20 осіб найближчим часом будуть розселені в готелі Катманду. «Кілька наших громадян протягом доби самостійно повернулися до України. Ті, хто залишився в Непалі, перебувають у наметовому таборі на території резиденції почесного консула України в Катманду. Наші громадяни забезпечені їжею, водою, речами першої необхідності», – йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначають, що інформації про загиблих або постраждалих в результаті землетрусу громадян України не надходило. Зараз у списку на повернення в Україну – близько 70 громадян. Вітчизняні дипломати розглядають всі можливі варіанти евакуації українців з Непалу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 25 квітня у Непалі стався землетрус магнітудою 7,9. Це був найпотужніший землетрус у цьому регіоні за 80 років. За останніми даними, кількість жертв становить понад 7 тис. осіб.

Вже тиждень влада не може вивезти громадян з Непалу. ІЛ-76, який повинен евакуювати українців, стоїть в Делі, оскільки з Києва прислали несправну деталь.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ