МЗС
Відповідний документ було спрямовано ще на початку тижня

Україна направила ноту протесту МЗС Німеччини у зв’язку з візитом до Криму керівника молодіжного крила правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини» (АдН) Маркуса Фромеєра і евродепутата від тієї ж політсили Маркуса Претцеля, пише Укрінформ.

У диппредставництві зауважили, відповідний документ було спрямовано ще на початку тижня.  

Тим часом у інтерв’ю виданню Spiegel щодо цього інциденту посол України у ФРН Андрій Мельник заявив, що  «нелегальний візит до Криму – це не незначний проступок, а серйозний злочин». Він наголосив, що Київ чекає від федерального уряду вжиття усіх заходів щодо попередження порушення українського законодавства.

Також у матеріалі зазначено, що близькість АдН до Росії викликає все більшу стурбованість як дипломатів, так і чиновників.

За тиждень має відбудтися з’їзд політпартії, на якому планують затвердити її програму. У ній можливі пункти про вихід Німеччини з НАТО і необхідність тісніших контактів з Росією.

Нагадаємо, що низка депутатів Європарламенту, серед яких був і Претцель, відвідали Крим для участі в так званому Ялтинському економічному форумі.

Депутат Європарламенту Маркус Претцель, попри санкції та заборону, відвідав анексований Крим
Депутат Європарламенту Маркус Претцель, попри санкції та заборону, відвідав анексований Крим

Читайте: Україна повністю перекриє подачу води в окупований Крим

БЕЗ КОМЕНТАРІВ