Перетин кордону пішки забирає близько двох годин
Перетин кордону пішки забирає близько двох годин

Російська окупаційна влада українського Криму відновила пропускні операції навпроти КПВВ «Чонгар». Про це 9 серпня повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

«Російсько-окупаційні війська відновили пропускні операції навпроти КПВВ «Чонгар». Адже сьогодні контрольні органи країни-окупанта призупиняли пропуск осіб та транспортних засобів на даному напрямку», – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що наразі повністю заблокованим залишається контрольний пункт «Каланчак», а на КПВВ «Чаплинка» контрольні органи РФ оформляють лише тих осіб, які прямують на тимчасово окупований півострів.

Громадська організація «Крим SOS» на сторінці в Facebook повідомляє, що черги з української сторони – 1 км, з боку півострова – 5-6 км.

В Херсонську область в’їжджають ті машини, які приїхали на адмінкордон вранці 8 серпня, тобто перетин кордону в бік материкової частини на даний момент займає більше доби. Перетин кордону пішки забирає близько двох годин.

Російські прикордонники проводять ретельний огляд всіх особистих речей, багажу і ручної поклажі.

Нагадаємо, сьогодні вранці пропуск осіб та транспортних засобів навпроти КПВВ «Чонгар» в обидва боки зупинили без пояснення причини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ