На адмінкордоні з окупованим Кримом утворилися кілометрові черги

Перетин кордону пішки забирає близько двох годин
Перетин кордону пішки забирає близько двох годин

Російська окупаційна влада українського Криму відновила пропускні операції навпроти КПВВ «Чонгар». Про це 9 серпня повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

«Російсько-окупаційні війська відновили пропускні операції навпроти КПВВ «Чонгар». Адже сьогодні контрольні органи країни-окупанта призупиняли пропуск осіб та транспортних засобів на даному напрямку», – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що наразі повністю заблокованим залишається контрольний пункт «Каланчак», а на КПВВ «Чаплинка» контрольні органи РФ оформляють лише тих осіб, які прямують на тимчасово окупований півострів.

Громадська організація «Крим SOS» на сторінці в Facebook повідомляє, що черги з української сторони – 1 км, з боку півострова – 5-6 км.

В Херсонську область в’їжджають ті машини, які приїхали на адмінкордон вранці 8 серпня, тобто перетин кордону в бік материкової частини на даний момент займає більше доби. Перетин кордону пішки забирає близько двох годин.

Російські прикордонники проводять ретельний огляд всіх особистих речей, багажу і ручної поклажі.

Нагадаємо, сьогодні вранці пропуск осіб та транспортних засобів навпроти КПВВ «Чонгар» в обидва боки зупинили без пояснення причини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ