poroshenko
За словами Порошенка, меморіальний комплекс має нагадувати про ту високу ціну, яку український народ заплатив за незалежність, свободу та демократію

У Києві з’явиться Меморіал і музей Революції. Він розташується на Алеї Героїв Небесної Сотні на вулиці Інститутській у столиці. Про це заявив президент Петро Порошенко, виступаючи з нагоди третьої річниці початку Євромайдану, передає прес-служба глави держави.

«Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні не лише фактом свого існування, але й розташуванням повинен нагадувати про ту високу ціну, яку український народ заплатив за незалежність, свободу й демократію», – сказав він.

«Я поділяю і підтримую позицію громадських організацій, зокрема, організації «Родина героїв Небесної сотні», що цей музей має бути сучасним, має дивитися в майбутнє, має бути сформований найкращими світовими і українськими митцями. Він має бути розташований на земельній ділянці за адресою Алея Героїв Небесної сотні», – заявив Порошенко.

Як відомо, сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

З цієї нагоди Президент Петро Порошенко нагородив депутата Верховної Ради, екс-лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ