Наливайченко
Наливайченко спростував Шокіна щодо російського сліду в розстрілі Майдану

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко спростовує інформацію генерального прокурора України Віктора Шокіна про начебто відсутність у матеріалах справи щодо розстрілів на Майдані доказів присутності російських спецслужб. Як передає УНІАН, про це Наливайченко заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Ці матеріали знаходяться на Банковій (я Президенту особисто доповідав), ці матеріали знаходяться офіційно в канцелярії Генеральної прокуратури разом з моїм підписом, з прізвищами, з даними, коли, на дачі у кого керував цією діяльністю Сурков (радник президента РФ, – ред.). Якщо цього мало, недостатньо цих адрес, третю адресу називаю – стадіон «Динамо», де російський «Вітязь» (спецпідрозділ, – ред.) вчив вбивати Небесну сотню», –заявив Наливайченко. При цьому екс-голова СБУ запевнив, що він і громадськість «не дадуть замулити» цю справу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Шокін заявив, що Генеральна прокуратура не має даних про російський слід у розстрілі активістів Майдану під час подій у лютому 2014 року в Києві.

Нагадаємо, в річницю розстрілу на Майдані президент Петро Порошенко заявив, що, за інформацією СБУ, бійці спецпідрозділу «Альфа» дали свідчення про те, що помічник президента Росії Владіміра Путіна Владислав Сурков керував організацією снайперських груп іноземців на Майдані. Наливайченко також заявляв, що Сурков, приїжджаючи тоді в Україну, проживав спільно з колишнім головою СБУ Олександром Якименком на одному з об`єктів СБУ, а також відвідував Адміністрацію президента.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ