вантаж 200
На блокпосту в Маріуполі затримали автівку з трунами

На блокпосту Маріуполя правоохоронці затримали фури без документів на вантажі, зокрема авто з трунами. Про це повідомили в прес-службі Маріупольського відділу ГУ НП України в Донецькій області, перелає УНН.

Протягом дня на одному з маріупольських блокпостів було виявлено одразу три порушення перетину пункту пропуску вантажними автомобілями. У двох випадках службова документація на транспортування продуктів була відсутня повністю. Водії трьох атомобілів, які перевозили моркву, алкоголь, продукти харчування й труни не змогли відповісти, звідки везли вантажі, а також щодо причин відсутності необхідної документації.

Цей факт задокументовано маріупольськими правоохоронцями та передано на розгляд до Першотравневого відділення поліції. У цілому, з початку функціонування модулів на блокпостах Маріуполя задокументовано 27 фактів неправомірного перевезення вантажів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Верховний суд РФ підтвердив законність указу Президента Росії Владіміра Путіна про засекречування втрат російської армії «в мирний час». У свою чергу, спостерігачі ОБСЄ неодноразово фіксували, як мініавтобуси з написом «Вантаж 200» на лобовому склі перетинали кордон між Україною та Росією.

Нагадаємо, у доповіді «Путін. Війна», підготовленій Борісом Нємцовим і опублікованій вже після його смерті, сказано, що тільки за дві хвилі масової загибелі російських солдатів на Донбасі – під Іловайськом та Дебальцевим – в Росію повернулося щонайменше 220 трун.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ