Чупакабра
Це була істота з довгим тулубом та ще довшим хвостом

Невідома істота тривалий час тероризувала село Рукшин Хoтинськoгo рaйoну Чернiвецькoї oблaстi. Одному з місцевих чоловіків вдалося вбити звіра, якого звуть «чупакаброю», пише Укрінформ.

Тварина давно хазяйнувала в селі: відкривала клітки і з’їдала домашню птицю, кролів. Усе село тепер у паніці, дивний звір налякав своїм виглядом мешканців.

«Це була істота з довгим тулубом та ще довшим хвостом, вуха довгі, короткі передні лапи, зуби дуже гострі і їх багато», – розповів Віктор, місцевий житель.

Ветеринари спочатку припустили, що це – лисиця. Проте як для цього виду в неї надто довгі вуха і кігті. Після огляду вони дійшли висновку, що це зовсім інша тварина, яка поки що назви наукової немає.

Фахівці зазначають, що хижак дуже сильний, адже сам відчиняв клітки. Завдяки довгим заднім лапам з легкістю може долати високі огорожі.

Нагадаємо, раніше на Прикарпатті розгулялася невідома істота, яку в народі прозвали чупакабра. Вона може бути якимось новим гібридом. Невідома тварина не бігає, а скаче на задніх лапах, як кенгуру, а відстань між слідами може сягати 1,5-2 м.

Зауважимо, фахівці стверджували, що «чупакабра» – це звичайна лисиця, тільки облисіла. Проведені дослідження показали, що всі «чупакабри» України – це звичайні єнотоподібні собаки, які через стан довкілля і викликані цим хвороби набули такої дивної зовнішності.

Читайте: Міфічна чупакабра дісталася Параґваю

БЕЗ КОМЕНТАРІВ