З нагоди 25-річчя Незалежності України фестиваль пройде під гаслом «Твоя незалежність»
З нагоди 25-річчя Незалежності України фестиваль пройде під гаслом «Твоя незалежність»

13-14 серпня в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області пройде патріотично-мистецький фестиваль Ше.Fest. Цього року з нагоди 25-річчя незалежності України фестиваль пройде під гаслом «Твоя незалежність», повідомляє прес-служба заходу.

Організатори інформують, що фестиваль відбудеться уже втретє поспіль, однак змінено його локацію, але мета залишається сталою: «Ми хочемо зробити так, аби Шевченко був завжди модний і актуальний. Так само, як і його творчість».

У межах фестивалю діятимуть: музична сцена, просвітницька галявина, майстер-класи, ярмарок майстрів, дитячий майданчик та ще низка мистецьких дійств. Участь у події візьмуть провідні українські музичні гурти, знані поети, письменники, художники та інші митці, інформацію про яких буде оприлюднено незабаром.

«Ше.Fest залучає до участі лише україномовних виконавців, адже однією з цілей заходу є популяризація власне української музики. Зокрема, на фестивалі звучатимуть і різножанрові композиції на вірші Тараса Шевченка», – йдеться у повідомленні.

Продаж квитків на подію розпочнеться невдовзі: перших сто буде продано по 100 гривень. Безоплатним вхід буде для місцевих мешканців, безпосередніх учасників фестивальних подій та волонтерів.

Ше.Fest запрошує долучатися до проведення заходу художників, шевченкознавців та волонтерів. Щодо можливої матеріальної підтримки події та іншого співробітництва охочі можуть звертатися до організатора фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко за тел.: 097-174-45-17. З приводу інформаційного партнерства та питань, пов’язаних із висвітленням події, – до прес-секретаря фестивалю Лариси Лавренчук: 096-702-28-07.

Локація: Поле при в’їзді в село Моринці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ