Руслан Кошулинський
Руслан Кошулинський

Кандидат у мери Львова Руслан Кошулинський закликав свого опонента у другому турі виборів Андрія Садового не вдаватися до чорного піару. Як доказ «чорнухи» він продемонстрував  останній номер газети «Самопоміч», де цілу сторінку присвячено особі Кошулинського. Опонент Садового спростував закиди на свою адресу й запевнив, що про жодні партійні впливи в кадровій політиці у разі його перемоги не йтиметься. Про це повідомляє сайт Вголос із дебатів між Садовим та Кошулинським.

«Я просив би бути максимально цивілізованим, бо вороги – на Сході, а тут – конкуренти, опоненти, люди, які борються програмами та ідеями. Потрібно розвивати своє місто, а не обливати брудом!» – зазначив Кошулинський.

Щодо майбутньої кадрової політики у міській раді опонент чинного мера заявив: «На моїй попередній роботі, в Апараті заступника Голови ВРУ, не було жодного «свободівця». У мого колеги, міського голови Тернополя Сергія Надала, з п’яти заступників – один «свободівець», із 15 начальників управлінь – один «свободівець», з 81 керівника відділу – два «свободівці».

Моя кадрова політика буде відкрита й прозора, орієнтована на фах, а не певні політичні надбання, як це, на превеликий жаль, є нині, коли міську раду перетворено на партійний кооператив, де чиновники й керівники комунальних підприємств стають депутатами. Поєднання виконавчої та представницької гілок влади – це велика біда. Очільник міста – це трохи більше за начальника ЖЕКу. Місто не може бути партійною власністю ні Кошулинського, ні Садового!» – наголосив «свободівець».

Зазначимо, що на дебати між кандидатами у мери Львова чинний керманич міста Андрій Садовий спізнився більше ніж на годину.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ