zakarpattya
Робочий день перенесли для того, щоби мешканці Закарпатської області могли відвідати могили своїх рідних

У Закарпатській області День всіх святих, в який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, передає прес-служба чиновника.

Згідно з повідомленням, закарпатці отримають три вихідні поспіль: неділю – 30 жовтня, понеділок – 31 жовтня та вівторок – 1 листопада.

«Натомість субота, 29 жовтня, буде робочим днем», – уточнили в облдержадміністрації.

Згідно з документом, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із понеділка, 31 жовтня, на суботу – 29 жовтня.

«Робочий день перенесено для того, щоби мешканці Закарпаття могли відвідати могили своїх рідних та близьких в інших районах області чи регіонах України», – уточнили в ОДА.

Довідка. 1 листопада – День всіх святих у західних християн. У цей день Західна Церква поминає всіх померлих – люди відвідують могили родичів та відправляють там панахиди.

Саме поняття «всі святі» означає, що цього дня святкують іменини носії усіх імен. Весь листопад у римо-католицькій церкві після Святої Меси моляться за покійних, чиї імена віряни пишуть на листочках.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ