vYi90G4wsWE
В самопроголошеній «ДНР» бойовики «віджимають» майно один одного

У Макіївці та Київському районі Донецька трапляються численні випадки бандитських нальотів на військових так званої армії самопроголошеної «ДНР». Про це повідомив лідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на сторінці в Facebook.

«В основному це грабежі та розбої, жертвами яких стають бойовики, що мають відносно високий за місцевими мірками рівень фінансового забезпечення. Як зазначають «правоохоронці ДНР», подібні злочини проти бойовиків із застосуванням фізичного насильства часто мають «запеклий характер», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що «МВС ДНР» проводить масові обшуки в місцях дислокації бандформування «Восток» (перебуває під контролем Олександра Ходаковського) на наявність «нелегального» озброєння, транспортних засобів, заручників, а також матеріальних засобів, які перебувають у розшуку.

«Представникам «МВС ДНР» дали вказівку в разі затримання бойовиків «Востоку» за різні правопорушення, активно залучати їх до штрафних робіт на території зруйнованого аеропорту Донецька (розбір завалів тощо)», – додали в «ІС».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ