A member of the self-proclaimed Donetsk People's Republic forces walks along a road near buildings that were destroyed during battles with the Ukrainian armed forces, at the Donetsk airport in Ukraine November 25, 2015. REUTERS/Alexander Ermochenko
У розвідці заявляють про загибель 50 російських військових через загострення захворювань

Півсотні російських військових померли через загострення захворювань, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

«Командування російських окупаційних військ і т.зв. влада Донбасу не спроможні забезпечити необхідною медичною допомогою навіть власних військовослужбовців, що призводить до ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації та зростання рівня смертності», – зазначили в повідомленні.

«Підтверджуються випадки смерті на тимчасово окупованих територіях понад 50 військовослужбовців ЗС РФ під час сезонного загострення захворювань», – зазначили в ГУР Міноборони.

Крім того у розвідці повідомили, що передали інформацію СММ ОБСЄ про наявність у районах Донецьк, Горлівка, Кіровське, Єнакієве, Безіменне та Торез забороненого Мінськими домовленостями озброєння – танків, артилерійських систем калібром більше 100-мм, 152-мм САУ «Акація» та 122-мм РСЗВ «Град».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку січня стало відомо, що у підрозділах терористичної організації «ДНР» спалахнула епідемія ГРЗ – хворіє половина складу танкістів. Також бойовики скаражаться на відсутність медикаментів.

Читайте: Росія перетворює Донбас на звалище прострочених медикаментів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ