СБУ викрила на Донбасі мережу інформаторів терористів

Служба безпеки України викрила на Донбасі мережу агентів бойовиків, які місяцями системно «зливали» інформацію про лінію української оборони в Торецьку – передає Українська політика.

СБУ вдалося викрити цілу мережу агентів бойовиків. Зокрема, одна пенсіонерка без жодних вагань фактично прирікала на смерть українських солдатів. Удень вона отримувала українську пенсію, а ввечері наводила ворожу артилерію на українські позиції.

Жінка не змогла відповісти на запитання: «За що?». Натомість сказала: «Україна нормальна. Пенсію, слава Богу, платять!».

Саме ця особа була коригувальницею обстрілів бойовиків. Як мінімум від одного її дзвінка тут загинули люди. Щоправда, це лише частина потужної мережі, яку ворог розгорнув в українських прифронтових селах.

Журналісти розповіли, що мережа інформаторів бойовиків дуже розгалужена. До неї належать різні за статусом і статками люди. Дехто постачав інформацію бойовикам цілими сім’ями, не думаючи про небезпеку для власних дітей.

Спецслужби затримали також громадянина, який  «зливав» терористам інформацію про позиції ЗСУ, працюючи на цій ниві разом із дружиною і донькою.

Жоден з інформаторів терористів не отримував грошей за свою брудну роботу. Вони стверджують, що, мовляв, народилися в Радянському Союзі й хочуть повернути ті часи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ