Російські бойовики
Пункти мобілізації добровольців для направлення в Сирію відкрили на Донбасі

В окупованих районах Донбасу відкриті пункти мобілізації добровольців для направлення в Сирію. Про це повідомляє Головне управління розвідки 22 жовтня, передає Українська правда.

«Встановлено розгортання мережі вербувальних пунктів в окупованих районах Донецької області з формування «загонів добровольців» для участі у бойових діях на території Сирії», – йдеться в повідомленні. «Виявлено розміщення щонайменше двох таких пунктів у Донецьку та розповсюдження агітаційних матеріалів із закликами вступати до «інтернаціонального батальйону «Хрестоносець» у містах Харцизьк і Макіївка», – додали в ГУР. «При цьому, найманцям окрім обіцянок високої грошової винагороди за участь в бойових діях не надається жодних соціальних гарантій», – додали в управлінні розвідки.

Крім того, у розвідці заявляють, що в районах Краснодон, Стаханов та Моспине виявлені артилерійські системи противника калібром понад 100-мм (САУ) та 122-мм РСЗВ «Град», знаходження яких в даних районах є порушенням Мінських домовленостей.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше низка провідних західних ЗМІ повідомила, що російські війська воюють на боці армії президента Башара Асада. Водночас, за даними координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, російських найманців з батальйону «Дон», що дислокується в Луганській області, відкликали назад в РФ для подальшого перекидання в Сирію.

Читайте: Путін готовий поховати 150 тисяч російських солдатів у Сирії заради нафти й газу, – британські ЗМІ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ