На території населеного пункту Спірне Донецької області знайдені тіла 8 загиблих під час бойових дій у 2014 році
На території населеного пункту Спірне Донецької області знайдені тіла 8 загиблих під час бойових дій у 2014 році

Під Бахмутом на Донеччині знайшли захоронення 8 людей, які загинули під час бойових дій в 2014 році. Останки передали на судово-медичну експертизу. Про це повідомив старший інспектор відділення Національної поліції в Бахмуті Донецької області Павло Дяченко, передає 112-Україна.

«У районі селища Спірне Бахмутського району були виявлені поховання 8 людей. Були вони не в одному місці, а в районі цього села. Трупи трьох осіб – практично в полі. Ще два – недалеко від місцевого цвинтаря, і ще три були в районі траси «Бахмут – Лисичанськ», – зазначив Дяченко.

«Всі вони скелетовані, фрагменти одягу пошкоджені під впливом зовнішніх факторів. Останки спрямували для судово-медичної експертизи, і вже в подальшому буде визначена остаточна правова кваліфікація», – додав він.

Також інспектор уточнив, що наразі поліція розглядає всі можливі версії. Водночас озвучити їх не можна, щоби не дезінформувати громадськість.

Нагадаємо, місто Артемівськ в Донецькій області сили АТО звільнили від бойовиків терористичного угрупування «ДНР» 7 липня 2014 року. Перед цим місто перебувало в окупації із середини весни 2014-го. 23 вересня 2015 року міськрада Артемівська ухвалила рішення про перейменування цього населеного пункту і повернення його історичної назви Бахмут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ