Форсаж
Universal збирається розширити свою найприбутковішу франшизу

Приємна новина для шанувальників «Форсажу», творці планують ще три нові фільми. Про таке у своєму Instagram повідомив актор Він Дізель, передає Радіо 24.

З його слів, міжнародна прем’єра «Fast 8» запланована на 14 квітня 2017 року, «Форсажу-9» – на 19 квітня 2019 року, а заключна частина франшизи «Форсаж 10» – на 2 квітня 2021 року.

Зазначимо, що компанія Universal збирається розширити свою найприбутковішу франшизу спін-офами та пріквелами.

Зазначимо, перший фільм про людей, які живуть на максимальній швидкості, вийшов ще 15 років тому. На сьогоднішній день всього вийшло сім частин «Форсажу», остання з них принесла студії 1,5 мільярда доларів.

У сьомій частині стрічки до Віна Дізеля, Пола Вокера, Мішель Родріґес, Дуейна «Скелі» Джонсона та Ельзи Патакі приєднались Курт Рассел та Джейсон Стейтем. Для красеня Вокера ця стрічка стала останнім проектом. Коли зйомки сьомого «Форсажу» були у розпалі, актор загинув в аварії.

Після смерті Вокера проект спочатку хотіли згорнути. Але 60% відсотків сцен з Полом вже відзняли, тому продюсери попросили двох братів зірки, Калеба та Коді, його замінити. І, звичайно ж, не обійшлося без графіки.

Читайте: Улюблений фільм: пірати скачали «Форсаж 7» 45 млн разів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ