klinto-tramp
Клінтон стала переможцем теледебатів у Вегасі

Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон стала переможцем третіх передвиборних теледебатів у Лас-Веґасі. Про це свідчать результати опитування, яке провела телевізійна компанія CNN. 

Розрив між кандидатами був доволі великим, він досяг 13%: за Клінтон віддали свої голоси 52% глядачів, за Трампа – 39%.

Останні дебати перед голосуванням пройшли у Лас-Веґасі (штат Невада) вночі проти 20 жовтня за київським часом. Політики знову не стали тиснути одне одному руки.

Головною заявою можна вважати відповідь Трампа на запитання про те, чи визнаватиме він результати виборів у разі програшу. «Подивимося!..», – заявив він модератору.

Клінтон, у свою чергу, не забула зазначити, що протягом всієї історії США кандидати визнавали результати, навіть якщо вони і їм і не подобалися.

Кандидати обмінялися низкою взаємних звинувачень. Так, Клінтон заявила, що окрім «сексуального скандалу», Трамп часто заперечує свою відповідальність після непристойної поведінки: «Це стосується не лише жінок. Він жодного разу ні за що не вибачився – ми знаємо, що він робив з жінками, що він говорив, але він також ображав репортера-інваліда, ображав батьків Хана – солдата, який загинув за США, ображав Джона МакКейна – колишнього в’язня війни, а також федерального суддю, який, мовляв, народився у штаті Індіана, тож йому «не можна довіряти у справі проти Трампа».

Натомість, Трамп заявив, що усе це неправда та звинуватив Клінтон у зникненні грошей із благодійного фонду Клінтонів. Також він зазначив, говорячи про звинувачення жінок, що усе це «справа рук штабу Клінтон», він, мовляв, не знайомий із жодною з них.

У своєму виступі Трамп заявив про наміри збудувати стіну на кордоні з Мексикою, а з країни – депортувати мігрантів, які перебувають у США незаконно.

tramp
Трамп натякнув, що може не визнати результатів виборів. Така заява звучить вперше за всю історію США

Клінтон нагадала, що Трамп – «перший за 40 з чимось років кандидат у президенти, який не оприлюднив своєї податкової декларації», а також про те, що Трамп підтримав американську військову інтервенцію в Іраку та Лівії.

Говорячи про реформу системи соцзабезпечення, Клінтон заявила, що буде прагнути підвищення податку на заробітну плату для високооплачуваних працівників. За словами Клінтон, вона і Трамп будуть платити більше податку та додала, що «за умови, що він (Трамп, – ред.) не може зрозуміти, як уникнути цього», маючи на увазі його уникання сплати федеральних податків.

Під час обговорення зовнішньої політики Клінтон згадала про дані WikiLeaks, які можуть свідчити про шпигунство РФ проти США.

«Вони (РФ) займаються хакерством, зламуючи американські сайти, сервери приватних осіб й інститутів. Цілком очевидно, що президент РФ Владімір Путін вважає за краще мати маріонетку на місці президента США, що РФ бере участь у кібератаках проти США, які ви заохочуєте, шпигунстві проти нашого народу, а ви готові хвалити Путіна, зруйнувати альянс НАТО і зробити все, що він хоче», – заявила Клінтон.

У свою чергу Трамп заявив, що «засуджує Росію»: «Я особисто не знаю Путіна, ніколи з ним особисто не зустрічався, він ніякий мені не друг, але якщо США будуть з Росією ладити, це буде непогано. Але Путін обійшов її (Клінтон) і Обаму на кожному кроці».

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ