Грибовицьке сміттєзвалище
Львівська мерія має намір з вересня цього року поновити вивезення сміття на Грибовицьке смітєзвалище

На Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині встановлять тепловізори та відеокамери задля збереження полігону від підпалів та для вчасного реагування на стихійні загоряння відходів. Про це повідомляє ZAXID.NET.

«Уже наступного тижня на полігоні з’являться два тепловізори та шість відеокамер, аби контролювати спалахи пожеж та зафіксувати усіх, хто заходить на територію ЛКП «Збиранка», – повідомив директор підприємства Володимира Заніка.

Він розповів, що завдяки тепловізорам можна буде оперативно одержувати інформацію про підвищення температури та загрозу загоряння на полігоні. А камери допомагатимуть відстежити тих, хто незаконно потрапляє на територію сміттєзвалиша. Ґаджети встановлять на всій території полігону.

За спостереження відповідатимуть у ЛКП та у центрі «Безпечне місто», що об`єднало військових, громадських активістів та правоохоронців для спільного патрулювання облцентру. Невдовзі відео з’явиться у вільному доступі онлайн.

Як повідомляв Інформаційний акцент, Львівська мерія має намір з вересня цього року поновити вивезення сміття на Грибовицьке смітєзвалище.

Нагадаємо, що полігон у Грибовичах закрили для прийому сміття з кінця травня, коли там сталася пожежа і масштабний зсув сміття, внаслідок чого загинули чотири людини. Зараз сміття зі Львова вивозять на кілька різних полігонів ТПВ на території області, а також на сміттєспалювальний завод до Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ