Уникнення перевірки державного дослідного господарства чиновник оцінив у три мільйони гривень
Уникнення перевірки державного дослідного господарства чиновник оцінив у три мільйони гривень

Співробітники прокуратури Одеської області спільно зі Службою безпеки України затримали на хабарі в півмільйона гривень виконувача обов’язків Інституту сільського господарства Національної академії аграрних наук України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

«Директор наукової установи отримав від керівника державного дослідного господарства, яке є структурним підрозділом інституту, півмільйона гривень за уникнення перевірки підприємства та збереження його на посаді», – повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

2Варто зазначити, що «вирішення» питання щодо уникнення перевірки чиновник оцінив у три мільйони гривень, проте отримав від директора господарства частину домовленої суми.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями за вимагання хабара правоохоронці затримали виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка.

Згодом, під час обшуку в його квартирі правоохоронці вилучили понад 4,5 млн. у гривневому еквіваленті, а також  10 банківських карток.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ